RAINMAN WaveShield V2 - Apranga žvejybai

35,00 EUR
Su mokesčiais

RAINMAN WaveShield V2 marškinėliai žvejybai ilgomis rankovėmis. Tai antroji versija jau pamėgtų WaveShield marškinėlių - šį kar su aukštesne apykakle ir užtrauktuku. Aukštos kokybės Dry Performance lengvas audinys užtikrins drėgmės išgarinimą ir gerą oro pralaidumą, todėl visada jausitės komfortiškai. Ilgos rankovės ir siauras kaklas saugos nuo kaitrios saulės žvejojant. Pasiuvimo dizainas specialiai modeliuotas žvejybai ir aktyviam laisvalaikiui - platesni pečiai nevaržys judesių, šiek tiek pailgintas modelis. Tai optimali apranga žvejybai - marškinėliai lengvi, greitai džiūstantys.

    Ypač laidūs orui
    Drėgmės išgarinimas
    Lengva medžiaga
    Apsauga nuo saulės
    Aukštos kokybės spauda
    100% poliesteris [Dry Performance]

Dydis
Kiekis

RAINMAN WaveShield V2 apranga žvejui ilgomis rankovėmis. Marškinėliu dizainas nėra aptemptas, pakankamai laisvas. Dydžiai nepamažinti, pečiai ir ilgis šiek tiek padidinti, kad suteiktų laisvumo. Per liemenį nėra nei platu, nei aptempta.

Prie prekės nuotraukų rasite išmatavimų lentelę. Kad tiksliau išsirinktumėte reikiamą dydį išsimatuokite savo nešiojamus marškinėlius ir palyginkite su išmatavimais lentelėje.

100% poliesteris (Dry Performance)

Nenaudoti lygintuvo

RAINMAN WaveShield V2
10 Prekės